zainstaluj wtyczkę Adobe Flash Player

  AKTUALNOŚCI  

"Lataj z Krystyną"

Miło nam poinformować, że gościem KONECKICH SPOTKAŃ TEATRALNYCH 2014 organizowanym przez Stowarzyszenie Abstynentów Klubu RADOŚĆ w Końskich 
będzie ALDONA JANKOWSKA z monodramem "Lataj  z Krystyną". 

12 maja 2014 r., godz. 18.00 w Miejsko - Gminny Dom Kultury w Końskich. 

Po spektaklu spotkanie z Aldoną Jankowskaą.

6 czerwca 2014, godz. 19.00
7 czerwca 2014, godz. 19.00

Teatr Groteska
Kraków, ul. Skarbowa 2


Polub nas: www.facebook.com/LatajZKrystyna?fref=tsWielkie Wydarzenie Teatralnne !!!
Sprzedaż biletów:

Kijów Centrum - Kino, kasy

oraz www.kupbilecik.pl

www.facebook.com/events/1580349292189655/


"Różowe konie - rewia kieszonkowa,
Aldona Jankowska przedstawia"Teatr Groteska
Kraków, ul. Skarbowa 2

"100 spektakl"

więcej informacji na oficjalnej stronie spektaklu

    "Miała być rewia, co prawda kieszonkowa, ale zawsze! Miały być konie i to różowe! 
A przede wszystkim miał być ubaw po pachy. I był. Aldonę Jankowską pamiętamy przede wszystkim z telewizji. Od kilku lat zastępuje nam a to Danutę Hojarską, a to Zytę Gilowską, Annę Fotygę czy Supernianię. Na scenie czuje sie jak ryba w wodzie. Przywdziewa obcisłą kiecke albo urzędniczy mundur czy panterkę, nie mówiac już o gustownym pantofelku... na głowie i zaczyna rozmowę z publicznościa, która jakże żywo reaguje na zaczepki (sama zaczęłam być czujna, bo może i ze mną Jankowska zacznie eksperymentować). Występ jest wzorowany na stand-up comedy przygotowywanych przez komików amerykańskich. Wymaga od aktora niezwykłej sprawności, a z drugiej strony umiejętności improwizacji i bezpośredniego kontaktu z widzem. Lubimy jak ktoś z nami - publicznością - rozmawia, bo możemy współtworzyć show. A najbardziej nam się podoba, że możemy się spokojnie i z dystansem pośmiać z samych siebie. No więc zaśmiewamy się z weselnych podrygów, ciotek klotek, a nawet z pogrzebów. Ale tylko po to, by w finale przekonać się, że tak naprawdę ważna jest miłość. Pełna sala, dostawiane krzesła, na koniec kilka bisowych ukłonów. A zatem krakowska publiczność takie występy lubi i docenia.
A jak się ją dopieści jakimś typowo krakowskim żarcikiem, dotyczącym na przykład oscypków na Kleparzu - to już jest cud, miód."

Agata Leja - Miesiac w Krakowie
Marzec 2009r.


Różowe konie - ulotka